Kosiarka dla dzieci DEDRA od KIM - licytacja on-line

Kosiarka do trawy to produkt przygotowany specjalnie dla najmłodszych ogrodników.
Wyglądem i funkcją przypomina prawdziwe urządzenie, dlatego zabawka pozwala na rozwinięcie się u dziecka pasji, poznanie świata elektronarzędzi oraz nauki zasad ich działania, już od najmłodszych lat. Zabawka wykonana została z trwałego, wytrzymałego na uszkodzenia i bezpiecznego tworzywa ABS.

Kosiarka wydaje sygnał dźwiękowy oraz wyposażona jest w świecącą diodę, co nadaje realizmu całej zabawie.
Kosiarka od firmy KIM
obecna cena

60 zł

wygrał(a):
an_em

Historia licytacji:

  • 60 zł - an_em (2024-01-28 19:29:28)

Wróć do aukcji